İnegöl, Bursa'dan evinize...

Hakkımızda

1981 yılında İnegöl'de yerel pazara hitap ederek başladığımız Avizyum Concept yolculuğunda, bu gün geldiğimiz noktada 1000 M2 üzerindeki üretim tesisimizle ulusal pazarda edindiğimiz prestijli konumun yanında 20'den fazla ülkeye ihracat yapan bir kapasiteye ulaşmış bulunuyoruz.

Genel olarak ev dekorasyonu ve tamamlayıcı aksesuarlardan oluşan 5.000+ çeşitli ürünle konseptlerimizde yoğunluklu olarak metal, cam, polyester kullanırken, tasarımlarımıza daha göz alıcı tarzlar katmak adına ürünlerimizi çeşitli kombinasyonlarla destekliyoruz. Bu sayede özgünlüğümüzü güçlendiriyor, sıradanlıktan uzaklaşıyoruz.

Hedeflerimizi her daim yüksek tutarak, kalitenin yanında özgünlüğün de vazgeçilmezimiz olduğu tasarımlarımızla, ev modasına yön veren bir marka olma kararlılığımızı sürdürerek her geçen gün bir adım daha ileriye gitmenin heyecanıyla çalışıyoruz.

Kalite ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermeden, dünya çapında takip edilen, ülkesine katma değer sağlayan bir üretici olma vizyonumuzla geleceğe büyük umutlarla bakıyoruz.